مرکز پخش روغن موتور Express

ما از اتومبیل شما مراقبت میکنیم

ستـارگان روغن تنها یک اسم نیست مـجموعه ایست فـروشـگاهی،  از بـرندهای مـعتبر روغـن  با  مـحصـولاتی مـتنوع از شـرکتهای تـولید کـننده و با کـیفیت و تصمیم داریم  با ارائـه و مـعرفی محصولات با کیفیت  و  به روز ، با قـیمتی رقابتی در راستـای خـدماتی نوین و کـیفیتی مطلوب، شما رادر انتخاب وتصمیمی درسـت یاری نموده و محصولات را با قیمت مناسب به دست شما مصرف کننده عزیز برسانیم .

ما در تیم ستارگان روغن فرصت انتخاب و خرید بی واسطه را با مشاوره و راهـنمایی کاملا بی طـرفانه بـرای مصرف کننده ایجاد نموده  و با داشتن کـادر مجرب و شبانه روزی  آمـاده پاسخـگویی مـناسب به نقـدها و بـررسی مـنصفانه محصولات و برندهـا هستیم.

هـدف ما عرضـه محصولات  از تولید به مصرف کننده عزیز بوده و این کار را در اسرع وقت و در کوتاهترین زمان ممکن فراهم می نـماییم. اصالـت مـحـصولات را تضمیـن و در جـهت مـشتری مداری حـمایت از مـشتری را سـرلوحه خود قرار داده ایم و اطمینان مـی دهیم تیم ما سـخت تـلاش خـواهد  نـمود تـا به شـما کـمک کند  بـهترینها را انـتخاب کنید چـرا که شما لایق بـهترینها هستید

همانطور که میدانید انتخاب روغن خوب و باکیفیت  و متناسب با خـودرو نیاز به تحقیق و بررسی دارد و نمی شود بدون تـحقیق در این زمینه هر روغنی را انتخاب نمود .چراکه انتخاب روغنی نامناسب می تواند سبب بروز آسیب جـدی به موتور اتومبیل شما شود. لـذا با توجه به نیاز با تجربه ای نزدیک به 20سال در زمینه بازاریابی و فروش  مجموعه ای به نام سـتارگان روغـن را بـنا نـهاده تا بـا تحقیق ، بـررسی وکـارشناسی دقـیق انتخاب را برایتان آسان کنیم.

تمامی محصولات فروشگاه ستارگان روغن دارای تست آزمایشگاهی بوده و شما کافیست با یکبار استفاده از روغن موتورهای این مجموعه تفاوت را با دیگر روغن ماشین های موجود در بازار حس کنید.

OIL STAR ...

about oil star